Advokatas Algirdas Bauža

Advokatas Klaipėdoje

Temos

Į teismą be advokato

Atskirkite sąvokas: „kreipimasis į teismą“ ir „sąlytis su įstatymu“.

Pirmas atvejis kartais galimas be advokato, o antro atvejo be advokato geriau nepraktikuoti. Kitais žodžiais, nepriklausomai nuo to, ar jūs nutarėte bylinėtis savarankiškai ar su advokato pagalba geriau pradėti nuo konsultacijos su teisininku.

Suteikus jums teisinę konsultaciją galėsite suprasti minimalų kiekį veiksmų, kuriuos būtina atlikti. Jūs taip pat suprasite galimą priešingos šalies reakciją į jūsų planuojamus veiksmus. Žinoma, žinosite preliminarias bylinėjimosi išlaidas ir numanomus bylinėjimosi terminus.

Daugelį procesinių dokumentų galima rasti specializuotose interneto portaluose. Tik būtina atsiminti vieną dalyką – tai tipinės procesinių dokumentų formos, paruoštos pagal tipines situacijas. Jūsų situacija irgi tipinė?

Apskritai visada tikslinga bet kokia žodinė konsultacija, taip pat kaip ir profilaktinė apžiūra pas gydytoją, kaip ir konsultacijai panaudoti pinigai.

Todėl atskirais atvejais galima apsieiti  be advokato teisme, bet apsieiti be teisininko konsultacijos susijusiais su įstatymu reikalais tikrai negalima.

Skambinkite +370 699 21452   WhatsApp +370 682 23851 arba rašykite algirdas@bauza.lt